سیاست حریم خصوصی

ترید تیم معتقد است اصول حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران بسیار مهم و حساس است. در این سند اصول محرمانگی اطلاعات ترید تیم  و نیز راهکارهای ترید تیم برای حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران پایگاه ترید تیم  توضیح داده شده است.
محتویات این سند

 • این سند شامل توضیحی درباره اطلاعات خصوصی ای است که ترید تیم از کاربران سایت جمع آوری می کند و نیز نحوه استفاده ترید تیم از این اطلاعات. این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن ها می توان کاربران ترید تیم را به صورت منحصر به فرد شناسایی نمود. برای نمونه می توان به نام، نشانی، نشانی الکترونیک (ایمیل)، شماره تلفن و سایر اطلاعاتی که به صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود.
 • این سند به مواردی که در اختیار ترید تیم نیست و ترید تیم هیچ کنترلی بر آن ها ندارد نمی پردازد. مانند اطلاعات ثبت شده در  سامانه مانیتورینگ ترید تیم از این موارد هستند.

اطلاعات جمع آوری شده و نحوه استفاده از آن ها

 • شما با ثبت نام و ارسال فرمهای سفارش و پشتیبانی در سایت ترید تیم اطلاعات خصوصی خود از قبیل نام، نشانی، نشانی الکترونیک و … را در اختیار ترید تیم قرار می دهید.
 • پس از ورود به سایت ترید تیم شما یک کاربر ناشناخته نیستید و اطلاعات مربوط به استفاده شما از خدمات ترید تیم نگهداری می گردد. این اطلاعات شامل سفارشات و تراکنشها، سرویسهای مورد استفاده، اطلاعات فردی و مانند آن بوده ولی محدود به این موارد نیست.
 • ترید تیم تمامی اطلاعات سرور ، وب سایت ، سنسور های شما را در سرور ذخیره میکند تا مورد پایش قرار گیرد و نزد ما با بالاترین سطح امنیت نگهداری میشود.
 • ترید تیم کلیه تراکنش های شما از جمله تراکنش های مالی را جمع آوری و نگهداری می کند.
 • ترید تیم به صورت خودکار پس از ورود شما به سایت ترید تیم اطلاعاتی از قبیل IP شما، را جمع آوری و نگهداری می کند.
 • ترید تیم از این اطلاعات در راستای بعضی از مقاصد از قبیل ارتقاء خدمات ترید تیم، تهیه محتوای مناسب، مانند آن استفاده می کند.
 • ترید تیم اطلاعات شما را اجاره نمی دهد، نمی فروشد و به اشتراک نمی گذارد به جز در موارد زیر:
 • در صورت ادغام ترید تیم در یک شرکت دیگر. در این حالت قبل از به اشتراک گذاری اطلاعات شما، این موضوع به شما اطلاع داده شده و نظر شما را درباره ادامه استفاده از خدمات ترید تیم یا خروج کامل پرسیده می شود.
 • در صورت تخطی شما از قوانین شرایط و ضوابط سرویسها، و در صورت وجود شاکی خصوصی نسبت به عملکرد شما، اطلاعات شما در اختیار مراجع قانونی قرار می گیرد.
  • در صورتی که مراجع قضایی اطلاعات شما را  به هر دلیلی  از ترید تیم بخواهند این اطلاعات در اختیار ایشان قرار می گیرد.

ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی

 • شما می توانید اطلاعات ثبت شده خود را در سایت ترید تیم تغییر دهید. این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که در هنگام عضویت در ترید تیم آن ها را در سایت ترید تیم وارد نموده اید؛ مگر آنها که از لحاظ شناسایی هویت برای کارکرد ترید تیم ملاک امنیت حساب کاربری داشته باشد مثل ایمیل و نام خانوادگی و…
 • شما می توانید به طور کامل از ترید تیم و کلیه خدمات آن خارج شوید. در این حالت برخی از اطلاعات شما از ترید تیم حذف شده و تعدادی دیگر از آن ها حداقل به مدت یک ماه بایگانی می شوند. این اطلاعات شامل نام، نام خانوادگی، نشانی الکترونیک، شماره تلفن همراه، ایمیل و پیامک های اطلاع رسانی ارسالی و مانند آن بوده ولی محدود به موارد فوق نیست.

محدودیت دسترسی به اطلاعات

 • ترید تیم دسترسی کارمندان خود به اطلاعات شما را محدود نموده و فقط کارمندانی که مستقیماً باید برای ارایه خدمات ترید تیم یا انجام وظایف خود در این راستا با شما در تماس باشند به این اطلاعات دسترسی دارند.
 • ترید تیم جهت حفظ امنیت اطلاعات محرمانه، ممکن است اطلاعات مهم مثل رمز عبور و … را به صورت رمز شده در پایگاه های داده خود ذخیره کند به نوعی که در صورت دسترسی ناخواسته و غیر مجاز به آن ها، این اطلاعات قابل استفاده توسط دیگران نباشد؛ اگر چه نمیتوانیم هیچ تضمینی در این رابطه به شما بدهیم.
 • امیدواریم که بتوانیم به شما این تضمین را بدهیم که از اطلاعات شخصی تان تحت بالاترین استانداردهای امنیتی استفاده خواهد شد. ترید تیم تلاش خواهد کرد که تمامی راه های معقول را طی کند تا امنیت هر نوع اطلاعاتی را که از شما در اختیار دارد،‌ حفظ کند. همچنین اطلاعات شخصی شما در شبکه های امنی ذخیره می شوند اما متاسفانه،‌ با وجود فناوری فوق و ادوات امنیتی، نمی توان ایمنی هیچ مخابره داده ای از طریق اینترنت را به صورت %100 تضمین کرد. بنابراین ما نمی توانیم این اطمینان را به صورت قطعی بدهیم که اطلاعاتی که برای ما می فرستید،‌ در حین ارسال (مخابره) در هر شرایطی در امان خواهند بود و علاوه بر آن نمی توانیم مسئولیت اتفاقات ناشی از دسترسی غیر قانونی به اطلاعات شخصی شما را قبول کنیم. (همانند دسترسی ISP ها به اطلاعات ارسالی از رایانه شما) ترید تیم مسئولیت عواقب ناشی از دستیابی غیر قانونی شخص یا گروه ثالثی به اطلاعات شخصی شما را نیز نخواهد پذیرفت.

سایت های لینک شده
این سایت ممکن است با وب سایت های دیگر (“سایت های لینک”) پیوند داشته باشد. سایت های لینک شده تحت نظارت ترید تیم نیستند و ترید تیم در مورد آنها مسئولیتی ندارد. شما باید توجه داشته باشید که اطلاعات شخصی که برای سایت های لینک می فرستید،‌ تحت نظارت خط مشی حریم خصوصی ترید تیم نخواهد بود و ما جداً توصیه می کنیم که نسبت به سیستم حفظ حریم خصوصی و سیاست های امنیتی آنها اطلاع حاصل کنید.

تغییرات در این سیاست ها
ترید تیم حق دارد در هر زمان بدون اطلاع قبلی در متن این سیاست نامه تغییرات ایجاد کند. اگرچه سعی میشود از طریق ایمیل کلیه کاربران از تغییرات مطلع شوند ولی کاربران موظف اند با مراجعه مداوم به این متن، از تغییرات آن مطلع گشته و در صورت مخالفت با آن ، درخواست قطع سرویس خود را نمایند و یا از سایت ترید تیم خارج شده و به آن مراجعه نکنند. در غیر این صورت تمام پیامد های احتمالی آن بر عهده کاربران خواهد بود .

پرسش ها و پیشنهادها
در صورتی که درباره این سیاست ها پرسشی دارید یا پیشنهادهایی برای تغییرات و بهبود آن ها دارید، با استفاده از فرم ارتباط با ما آن را با تیم ترید تیم و یا ایمیل support@tradeteam.ir در میان بگذارید

 

ورود به پرتال کاربری